تاریخ : پنجشنبه 8 اسفند 1398     |     کد : 15

قدرشناسی از نام‌آوران، خصیصه ارزشمند تبریز است

مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز و عضو شورای انتخاب سومین همایش زنده نامان تبریز برگزاری همایش زنده نامان را گامی در راستای تحقق قدرشناسی و تجلیل از تلاش اثربخش بزرگان شهر دانست.

محمدحسین حسن زاده ضمن بیان این مطلب افزود: در هر جامعه و شهری، افرادی هستند که مایه خیر و سربلندی یا تقویت کننده ارتباطات یا منشا خدمات ماندگار برای آحاد بشر هستند و بی تردید بودن این افراد، اتفاقی مبارک برای هر جامعه ای محسوب می شود.
وی افزود: قدردانی و تجلیل از این افراد که خدمات و کارهای ماندگاری انجام داده اند، در زمانی که هنوز در قید حیات هستند و به خدمات خود ادامه می دهند، می تواند ضمن دلگرمی ایشان و دیگر تلاشگران جامعه، موجب الگوسازی برای جوانان باشد.
مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز با اشاره به زمان پیش بینی شده برای برگزاری مراسم گفت: به احتمال قوی تبریز در روز 14 مرداد ماه که به نام روز تبریز نیز نامگذاری شده، میزبان بزرگان و نام آوران خود باشد.
حسن زاده، برقراری ارتباط میان تبریز و دیگر نقاط کشور به جهت بهره مندی از ثمره تلاشهای این افراد را از اتفاقات موثر و خوب این حوزه دانست و افزود: با این وجود هدف اصلی قدردانی از افرادی است که به نام آور بودن ایشان می بالیم و از این تلاش قدردانی می کنیم.
وی در خاتمه از عموم شهروندان دعوت نمود اگر فرد تلاشگری را می شناسند که عمر خود را برای توسعه شهر و تعالی کشور صرف کرده، با ستاد برگزاری همایش در میان بگذارند تا بتوانیم به نحو شایسته در خدمت این عزیزان باشیم.
گفتنی است این همایش ملی بنا دارد که از بین همه ی فعالان و برجستگان حوزه های مختلف فرهنگی ، هنری، صنعتی، خدماتی، اقتصادی ، ورزشی و .... که در قید حیات هستند، چهره های برگزیده را مشخص و از آنها تجلیل بعمل آورد.
افراد انتخاب شده در بخشهای مختلف علمي و دانشگاهي، دفاع مقدس، مديريت كلان، ورزش، فرهنگ و هنر، امور اجتماعي، تحقيق و پژوهش، صنعت و خدمات و مشاركت و سرمايه‌گذاري كه توسط كميته‌هاي تخصصي انتخاب شده‌اند، مورد تقدير قرار خواهند گرفت.


 
مکان همایش : مرکز همایش های بین المللی تبریز شماره 35576707-041